Opis
| Energetska klasa | G |
| Zapremina frižidera | 93l |
| Zapremina zamrzivača | 0 l |
| Kapacitet zamrzavanja | 0 kg/24 h |
| Broj polica | 6 |
| Broj ladica zamrzivača | 0 |
| Nivo buke | 39dB |
| Dimenzije | 47×84,5×47 |
| Masa | 25,8 kg |
| Ostale karakteristike |
Uživajte u pogledu na svoju vinsku kolekciju, držite je hladnom i ponosno je predstavite drugima – sve zahvaljujući ovom elegantnom Tesla uređaju.
|
| Garancija | 5 godina |

Kapacitet
U Tesla vitrinu za vino možete smjestiti do 34 boce. Ako ste ljubitelj vina, ovo je najbolji način za pohranjivanje i izlaganje vaših omiljenih pića!
LED svjetlo
Prekrasno plavo ledeno svjetlo stvara savršenu atmosferu za onu čašu Chardonnayja koju ste iščekivali ili neku drugu sortu koju posebno volite.


Drvene police
Ponosno izložite svoju kolekciju: police od prirodnog drveta daju ovom uređaju dodatnu eleganciju, savršeno se uklapajući u moderno okruženje.

