Opis
| Energetska klasa | E |
| Zapremina frižidera | 97l |
| Zapremina zamrzivača | 0 l |
| Kapacitet zamrzavanja | 0 kg/24 h |
| Broj polica frižidera | 2 |
| Broj ladica zamrzivača | 0 |
| Nivo buke | 41dB |
| Dimenzije | 55,3×84,5×57,4 |
| Masa | 27,2 kg |
| Ostale karakteristike |
Vaša omiljena hrana pronašla je svoj novi dom u Tesla hladnjacima s jednim vratima! Odaberite onaj koji najbolje odgovara vašim potrebama i prepustite se hedonizmu.
|
| Garancija | 5 godina/e |
DIZAJN VRATA S MOGUĆNOŠĆU OTVARANJA S DVOSTRUKIM OTVARANJEM
Da li ste znali da se vaš frižider može otvarati lijevo ili desno, u zavisnosti od vaših kuhinjskih navika i potreba? Jednostavno postavite magnetna gumena vrata kako želite.

R600a RASHLADNO SREDSTVO
Brže apsorbira toplinu u usporedbi s drugim plinovima, omogućujući energetski učinkovitije hlađenje.

PODESIVE POLICE ZAŠTIĆENE OD PROSIPANJA
Police od ojačanog stakla neće dozvoliti prosipanje tečnosti izvan njih – a uz to se lako podešavaju po visini koju želite.


