Opis
| Energetska klasa | E |
| Zapremina frižidera | 93l |
| Zapremina zamrzivača | 0 l |
| Kapacitet zamrzavanja | 0 kg/24 h |
| Broj polica frižidera | 2 |
| Broj ladica zamrzivača | 0 |
| Nivo buke | 41dB |
| Dimenzije | 47,2×86,4×44,6 |
| Masa | 20,5 kg |
| Ostale karakteristike |
Vaša omiljena hrana pronašla je svoj novi dom u Tesla hladnjacima s jednim vratima! Odaberite onaj koji najbolje odgovara vašim potrebama i prepustite se hedonizmu.
|
| Garancija | 5 godina/e |
DIZAJN VRATA S MOGUĆNOŠĆU OTVARANJA S DVOSTRUKIM OTVARANJEM
Da li ste znali da se vaš frižider može otvarati lijevo ili desno, u zavisnosti od vaših kuhinjskih navika i potreba? Jednostavno postavite magnetna gumena vrata kako želite.

R600a RASHLADNO SREDSTVO
Brže apsorbira toplinu u usporedbi s drugim plinovima, omogućujući energetski učinkovitije hlađenje.


PODESIVE NOGE
Podesive nožice vam omogućavaju da podesite visinu frižidera, tako da se lako može uklopiti u bilo koju kuhinju ili radni prostor.

