Opis
| Energetska klasa | E |
| Zapremina | 273 l |
| Broj ladica | 8 |
| Kapacitet zamrzavanja | 10 kg/24 h |
| Nivo buke | 42dB |
| Dimenzije | 59,5x185x61,8 |
| Masa | 63 kg |
| Ostale karakteristike | Tihi rad, Brzo zamrzavanje |
| Garancija | 5 godina/e |
Na stanju
| Energetska klasa | E |
| Zapremina | 273 l |
| Broj ladica | 8 |
| Kapacitet zamrzavanja | 10 kg/24 h |
| Nivo buke | 42dB |
| Dimenzije | 59,5x185x61,8 |
| Masa | 63 kg |
| Ostale karakteristike | Tihi rad, Brzo zamrzavanje |
| Garancija | 5 godina/e |
| Brend | Vox |
|---|---|
| Tip | Vertikalni |
| Zapremina frižidera (L) | 1 |
| Zapremina zamrzivača (L) | 273 |
| Visina frižidera (cm) | 185 |
| Širina frižidera (cm) | 60 |
| Vrsta frižidera | Zamrzivač |

