Opis
| Energetska klasa | A |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obr/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Broj programa | 15 |
| Nivo buke (pranje) | 58 dB |
| Nivo buke (centrifuga) | 76 dB |
| Dimenzije aparata | 59,5×84,5×47,5 cm |
| Masa aparata | 63 kg |
| Punjenje | Prednje |
| Programi |
|
| Ostale karakteristike | Dugme za podešavanje brzine obrtaja, Dugme za podešavanje temperature, Dugme za odložen start, Dugme za podešavanje funkcija |
| Garancija | 5 godina/e |







