Opis
| Energetska klasa | A |
| Broj obrtaja centrifuge | 1200 obr/min |
| Kapacitet | 8 kg |
| Broj programa | 12 |
| Nivo buke (pranje) | 57 dB |
| Nivo buke (centrifuga) | 74 dB |
| Dimenzije aparata | 59,5x85x48 cm |
| Masa aparata | 57 kg |
| Punjenje | Prednje |
| Programi | Pamuk, ECO 40°-60°, pranje sportske odjeće, glomazne robe (posteljina itd.), osjetljivo dječje rublje, pranje na paru, miješano rublje, brzo pranje 15’, hladno pranje 20°C, vuna, ciklus centrifuge, ispiranje i ciklus centrifuge |
| Ostale karakteristike | VIVAX Inverter mašina za pranje veša WFL-120812CI je vrhunska mašina za pranje veša koju karakteriše jednostavnost korištenja i vrhunska efikasnost potrebna svakoj porodici. Ima kapacitet bubnja od 8 kg, velika vrata, brzinu centrifuge od 1200 o/min i lako razumljiv veliki LED ekran i dodatne funkcije. Program “Brzo pranje 15 min” izbjegava dugo pranje blago nošene ili blago zaprljane odjeće. Tehnologija koja se koristi u VIVAX WFL-120812CI mašini za pranje veša osigurava najbolji tretman pranja za svaku vrstu tkanine, osiguravajući optimalnu kombinaciju temperature, brzine bubnja i trajanja ciklusa pranja. Mašina za pranje veša ima 12 programa pranja, od kojih treba istaknuti sljedeće programe: “Pranje dječije odjeće”, “Pranje sportske odjeće” i brzi program u trajanju od 15 minuta. Program pranja “Para” aktivira funkciju pare kako bi zagrijala unutrašnji centar bubnja, što dovodi do poboljšane efikasnosti pranja i uklanjanja prljavštine. Putem jednostavne kontrolne ploče, brzina centrifuge i temperatura pranja mogu se podesiti za svaki program pranja ili se pranje odjeće može odgoditi podešavanjem kada program pranja mora završiti. Funkcija sterilizacije bubnja (“Drum Clean”) doprinosi svježini i čistoći rublja. Kontrolna ploča perilice rublja s centralno smještenim rotirajućim dugmetom za odabir programa pomaže u pokretanju procesa pranja u samo tri jednostavna koraka. |
| Garancija | 3 + 2 godina/e uz obaveznu registraciju |

