Opis
| Energetska klasa | E |
| Zapremina frižidera | 163 l |
| Zapremina zamrzivača | 41l |
| Kapacitet zamrzavanja | 3 kg/24 h |
| Broj polica frižidera | 3 |
| Broj ladica zamrzivača | 2 |
| Nivo buke | 40 dB |
| Dimenzije | 55x143x55 |
| Masa | 44kg |
| Ostale karakteristike | Simfonija okusa, koja god vrata otvorite: Tesla hladnjaci s dvostrukim vratima dodaju praktičnu notu vašoj inspiraciji za kuhanje za one koje najviše volite! |
| Garancija | 5 godina/e |
DIZAJN VRATA S MOGUĆNOŠĆU OTVARANJA S DVOSTRUKIM OTVARANJEM
Da li ste znali da se vaš frižider može otvarati lijevo ili desno, u zavisnosti od vaših kuhinjskih navika i potreba? Jednostavno postavite magnetna gumena vrata kako želite.

R600a RASHLADNO SREDSTVO
Brže apsorbira toplinu u usporedbi s drugim plinovima, omogućujući energetski učinkovitije hlađenje.

PODESIVE POLICE ZAŠTIĆENE OD PROSIPANJA
Police od ojačanog stakla neće dozvoliti prosipanje tečnosti izvan njih – a uz to se lako podešavaju po visini koju želite.

NULTA DOZVOLA

Čak i ako je vaš frižider uz zid, poseban dizajn šarki omogućit će potpuno otvaranje vrata, kao i kutija za voće i povrće.

