Opis
| Energetska klasa | A+ |
| Broj obrtaja centrifuge | 1000 obr/min |
| Kapacitet | 6 kg |
| Broj programa | 16 |
| Nivo buke (pranje) | 60 dB |
| Nivo buke (centrifuga) | 78 dB |
| Dimenzije aparata | 60x85x42 cm |
| Masa aparata | kg |
| Punjenje | Prednje |
| Programi | Clean+, On-off dugme, Pretpranje, Pamuk, Dnevno pranje 30, Ručno pranje, Jeans/baby, Sintetika |
| Ostale karakteristike | Odložen start, Odložen start, |
| Garancija | 5 godina/e |
