Opis
| Energetska klasa | A |
| Broj obrtaja centrifuge | 1400 obr/min |
| Kapacitet | 7 kg |
| Broj programa | 15 |
| Nivo buke (pranje) | 53 dB |
| Nivo buke (centrifuga) | 76 dB |
| Dimenzije aparata | 60x85x51cm |
| Masa aparata | 58 kg |
| Punjenje | Prednje |
| Programi |
|
|
Energetska efikasnost – Štedi vaš novac |
| Garancija | 5 godina/e |

