Opis
| Energetska klasa | E |
| Zapremina | 291 l |
| Kapacitet zamrzavanja | 9 kg/24 h |
| Nivo buke | 40 dB |
| Dimenzije | 112,5×83,5×60,8 |
| Masa | 34 kg |
| Ostale karakteristike | |
| Garancija | 5 godina/e |
Na stanju
| Energetska klasa | E |
| Zapremina | 291 l |
| Kapacitet zamrzavanja | 9 kg/24 h |
| Nivo buke | 40 dB |
| Dimenzije | 112,5×83,5×60,8 |
| Masa | 34 kg |
| Ostale karakteristike | |
| Garancija | 5 godina/e |
| Brend | Eurostar |
|---|---|
| Tip | Horizontalni |
| Vrsta frižidera | Zamrzivač |
| Zapremina frižidera (L) | 1 |
| Zapremina zamrzivača (L) | 291 |
| Visina frižidera (cm) | 84 |
| Širina frižidera (cm) | 112 |
