Opis
| Energetska klasa | E |
| Zapremina frižidera | 98 l |
| Zapremina zamrzivača | 32 l |
| Kapacitet zamrzavanja | 2 kg/24 h |
| Broj polica frižidera | 3 |
| Broj ladica zamrzivača | 2 |
| Nivo buke | 39 dB |
| Dimenzije | 45x125x49 |
| Masa | 30 kg |
| Ostale karakteristike | |
| Garancija | 5 godina/e |
Na stanju
| Energetska klasa | E |
| Zapremina frižidera | 98 l |
| Zapremina zamrzivača | 32 l |
| Kapacitet zamrzavanja | 2 kg/24 h |
| Broj polica frižidera | 3 |
| Broj ladica zamrzivača | 2 |
| Nivo buke | 39 dB |
| Dimenzije | 45x125x49 |
| Masa | 30 kg |
| Ostale karakteristike | |
| Garancija | 5 godina/e |
| Brend | Eurostar |
|---|---|
| Visina frižidera (cm) | 125 |
| Vrsta frižidera | Frižider i zamrzivač |
| Zapremina frižidera (L) | 98 |
| Zapremina zamrzivača (L) | 34 |
| Širina frižidera (cm) | 45 |
