Opis
| Energetska klasa | E |
| Zapremina frižidera | 85 l |
| Zapremina zamrzivača | 0 l |
| Kapacitet zamrzavanja | 0 kg/24 h |
| Broj polica frižidera | 3 |
| Broj ladica zamrzivača | |
| Nivo buke | 39 dB |
| Dimenzije | 45,3×82,5×49 |
| Masa | 17 kg |
| Ostale karakteristike | Težina 17 kg Vrsta hlađenja Direktno hlađenje (Direct Cooling) Vrsta odmrzavanja Ručno odmrzavanje (Manual Defrost) Vrsta instalacije Samostojeći (Free-standing) Materijal PCM (Premazani čelični lim) Vrsta vrata Jedna vrata (Single Door) Vrsta kompresora Tihi kompresor (Silent Compressor) Vrsta rashladnog sistema Kompresorski sistem (Compressor Cooling) Vrsta kontrole temperature Mehanička kontrola (Mechanical Control) Vrsta otvaranja vrata Reverzibilna vrata (Reversible Door) Vrsta unutrašnje rasvjete LED rasvjeta (LED Light) Vrsta police za jaja Posuda za jaja (Egg Tray) Vrsta police u vratima Polica za vrata (Door Shelf) Vrsta police u unutrašnjosti Podesiva polica (Adjustable Shelf) Vrsta fioke za povrće Posuda za povrće (Vegetable Crisper) |
| Garancija | 5 godina/e |
