Opis
| Energetska klasa | E |
| Zapremina frižidera | 163 l |
| Zapremina zamrzivača | 16 l |
| Kapacitet zamrzavanja | 2.6 kg/24 h |
| Broj polica frižidera | 3 |
| Broj ladica frižidera | 1 |
| Nivo buke | 35 dB |
| Dimenzije | 54×122,1×54,5 |
| Masa | 45kg |
| Ostale karakteristike |
|
| Garancija | 5 godina/e |
