Opis
| Energetska klasa | E |
| Zapremina frižidera | 109l |
| Zapremina zamrzivača | 48 l |
| Kapacitet zamrzavanja | 4 kg/24 h |
| Broj polica frižidera | 3 |
| Broj ladica zamrzivača | 3 |
| Nivo buke | 41dB |
| Dimenzije | 47x144x49,5 |
| Masa | 32 kg |
| Ostale karakteristike |
Frižider sa dvoja vrata – zamrzivač dole, frižider gore. Praktično i pametno rješenje za čuvanje hrane koje će zadovoljiti sve potrebe čak i najzahtjevnijih korisnika.
|
| Garancija | 5 godina/e |
Kombinirani hladnjak
Frižider sa dvoja vrata – zamrzivač dole, frižider gore. Praktično i pametno rješenje za čuvanje hrane koje će zadovoljiti sve potrebe čak i najzahtjevnijih korisnika.


