Opis
| Energetska klasa | A+ |
| Zapremina | 40 l |
| Broj polica | 1 |
| Komora za led | DA |
| Nivo buke | 40 dB |
| Dimenzije | 47x50x45 |
| Masa | 13 kg |
| Ostale karakteristike | Potrošnja energije 0.290 kWh/24h |
| Garancija | 5 godina/e |
Nema na stanju
| Energetska klasa | A+ |
| Zapremina | 40 l |
| Broj polica | 1 |
| Komora za led | DA |
| Nivo buke | 40 dB |
| Dimenzije | 47x50x45 |
| Masa | 13 kg |
| Ostale karakteristike | Potrošnja energije 0.290 kWh/24h |
| Garancija | 5 godina/e |
| Brend | Beko |
|---|
